newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Зварич просить передати його справу Луценкові

168
Зварич просить передати його справу Луценкові

Екс-голова Львівського апеляційного адмінсуду Ігор Зварич звертається до Генпрокурора України Олександра Медведька з вимогою усунути від розслідування його справи Р. Кузьміна та В. Жербицького. А також у зв’язку з дискредитацією Генпрокуратурою самої себе, передати розслідування справи іншому правоохоронному органу.

Видео дня

Про це повідомила прес-секретар адвокатів Ігоря Зварича Тетяна Турчина.

"Оскільки в діях Кузьміна та Жербицького вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 387 ч. 2 КК України, Ви, як Генеральний прокурор України, зобов’язані порушити відносно них кримінальну справу, так як, розголошуючи дані слідства, ганьблячи мене, принижуючи мою честь та гідність, ці суб’єкти діяли з прямим умислом. Вважаю, що не вправі згідно ст. 60 КПК України проводити розслідування даної справи відносно мене слідчі Пасулька М.В. та Личик С.Я., які згідно ст.114–1 КПК України безпосередньо підпорядковуються та виконують вказівки начальника слідчого відділу Генпрокуратури України Жербицького В.Т. До того ж саме вони протиправно конфісковували майно членів моєї сім’ї, саме до них пред’явлені цивільні позови в судах України. Прошу направити мені копію прийнятого рішення» - йдеться у зверненні.

Зварича переконаний, що з позиції закону, ГПУ не може розслідувати справу проти нього, "так як 18 грудня 2008 року на пленарному засіданні Верховної Ради України Ви, Олександр Іванович, та Ківалов переконували народних депутатів України, що я злочинець, підтримали категорично Ківалова, що я 8 місяців отримував хабарі від суддів і ділив зразу в кабінеті, що я писав записки про те, що я хабарник і визнаю свою вину".

Звертаючись до Генерального прокурора, Зварич наголошує "крім того, що це брехня, і Вас просто підставили Ваші підлеглі прокурори і слідчі, Ви не могли не розуміти, що до обвинувального вироку суду я – обвинувачений, а не злочинець і не хабарник, а тому поширювати недостовірну інформацію перед громадянами України Вам не личило. До Вас, як до Генерального прокурора України, та до С. Ківалова в Печерський райсуд м. Києва мною заявлено позови про захист честі та гідності".

"В зв’язку з цим вважаю, що розслідування справи має проводити інший правоохоронний орган України, оскільки своїми діями Ви, як Генеральний прокурор України, грубо порушили Конституцію України, а саме: статтю 62 Конституції України, і є особисто зацікавленим в справі відносно мене, а Генеральна Прокуратура України підпорядковується Вам, до того ж, представник Генеральної прокуратури України, Ваш заступник Кузьмін, мало того, що переконував громадян України, що моя вина встановлена і доведена, ще декілька місяців тому визначив мені вже і покарання – в’язницю" - обурюється Зварич.

"До того ж, саме від представників Генеральної прокуратури України, слідчих, керівників слідства мені починають поступати погрози в моїй неадекватності сприйняття дійсності, можливих психічних розладах та потребі в лікуванні. Можу свідомо керувати тільки своїми діями, будучи свідомим того, що Ви чи Ваші слідчі по вказівці Президента України Ющенка в будь-який час можуть «сховати» мене в психіатричну лікарню і зробити з мене психа, так як сховали в тюрму, щоб «колоти»" - каже Зварич.

"Але де б Ви мене не ховали: чи в підвалах під час викрадення, чи в тюрмі під час так званого розслідування, чи в психіатричній лікарні, я до останніх своїх днів буду боротися з неправдою, з брехнею, зі сфабрикованою відносно мене справою, з політичним режимом та його представниками, які сфабрикували та продовжують фабрикувати майбутній «нюрнберзький» процес над суддями та судовою системою", – наголошує Зварич.