28 сентября • обновлено в 21:20
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Новости политики

Уряд підвищує пенсії

288

Цього року через кризу зростання пенсій і соціальних виплат буде не таким відчутним, як раніше, хоча додаткові декілька гривень отримають всі літні українці.

За березень пенсіонерам дадуть на 6,74% більше грошей, ніж місяцем раніше. Особливо пощастило тим, хто вийшов на заслужений на відпочинок відповідно до законів «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про статус і соціальний захист громадян, що пострадали в результаті Чорнобильської катастрофи», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, і деяких інших осіб» за зверненнями, що надійшли до 31 грудня 2008 року.

Як повідомляє "Комсомольська правда" в Україні", ще однією своєю постановою уряд з 1 квітня збільшує надбавку до допомоги по старості, щомісячного довічного утримання, державної соціальної допомоги інвалідам дитинства і дітям-інвалідам, а також громадянам, які не мають права на пенсію, і інвалідам на 7,5 гривень. Далі, поетапно, підвищення з 1 липня складатиме 14,2, а з 1 жовтня - 28,4 гривень.

Нарощування виплат здійснюватиметься незалежно від дати призначення або перерахунку пенсії і державної соціальної допомоги. А непрацюючим і тим, хто отримує гроші на дітей і непрацездатних,- незалежно від доходу.

Подпишись на наш Telegram. Присылаем лишь "горящие" новости!

Новости политики

Топ-публикации

Топ-блоги