29 сентября • обновлено в 18:16
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Новости политики

Америка почала вибиратися з кризи

Уперше з 1987 року глава Федеральної резервної системи США Бен Бернанке дав згоду на проведення інтерв'ю.

У ньому він відзначив, що вже помітні перші ознаки майбутнього відновлення економіки. «Позитивні прогнози Бена Бернанке допомогли продовжитися крихкому зростанню на світових фондових ринках - так, вчора британський FTSE 100 піднявся ще на 2,9%», - цитує ЛігаБізнесІнформ британську газету The Times.

Глава ФРС відзначив, що перспектива початку нової депресії минула. Втім, не дивлячись на свій оптимізм, він відзначив, що економічне зростання не зможе початися наступного року, якщо банки не почнуть видавати гроші за більш спростими схемами, а фінансові ринки не стабілізуються. «Я бачу перші ознаки майбутнього зростання, - заявив він, - не скрізь, але на деяких з тих ринків, де ми працюємо».

Минулого тижня «Citigroup», «Тhe Bank of America» і «Barclays», найбільші банки, повідомили про зростання прибутку з початку поточного року. Більш того, за новою статистикою роздрібна торгівля в США, схоже, намацала «дно», і її показники поповзли вгору. Аналітики упевнені, що в основі нинішньої кризи - банки, позитивна інформація звідти змінює і ситуацію в цілому.

Подписывайся на наш Telegram. Получай только самое важное!

Новости политики

Топ-публикации

Топ-блоги