22 сентября • обновлено в 18:48
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Новости политики

Діти зможуть самостійно звертатися у ООН для захисту прав

189

Громадські організації сподіваються, що Україна візьме участь у розробці спеціального протоколу ООН про звернення дітей до Комітету ООН. Відповідний заклик уже скерували до українського МЗС.

В українських судах важко забезпечити реалізацію прав дитини, стверджують громадські активісти. Тому вони нині виступили з ініціативою, яка б дозволила дітям напряму або через представника звертатися до Комітету ООН з прав дитини в разі порушення їхніх прав.

«Якщо в Україні були порушені права дитини, і вона не змогла їх захистити ані в суді, ані в інших інстанціях, вона зможе звернутись до незалежного органу – до Комітету ООН – для того, щоб відновити свої права», - розповіла координатор програм з захисту прав дитини «Жіночого консорціуму України» Оксана Москаленко.

Як повідомляє "Німецька Хвиля", з цією метою нині розробляється спеціальний третій Факультативний протокол до Конвенції ООН про права дитини, який стосується звернень дітей. За словами Москаленко, «Жіночий консорціум» відправив до МЗС звернення, підписане багатьма фахівцями, щоб Україна, як багато інших країн, долучилася до розробки цього міжнародного документу.

Подпишись на Telegram-канал и посмотри, что будет дальше!

Новости политики

Топ-публикации

Топ-блоги