Верховна Рада завалила грипозний мільярд

211
Верховна Рада завалила грипозний мільярд

Верховна Рада України відхилила закон, яким передбачалося виділення з державного бюджету 1 млрд грн на боротьбу з епідемією грипу.

У четвер, 3 грудня, парламент вдруге розглядав закон “Про внесення змін до закону України “Про державний бюджет України на 2009 рік” з пропозиціями Президента.

26 листопада Верховна Рада вже пробувала подолати вето голови держави на цей закон, проте не змогла цього зробити і направила його на доопрацювання.

Сьогодні депутати також не змогли подолати вето, оскільки за це проголосували 227 народних депутатів з 300 необхідних для ухвалення рішення.

Видео дня

Таким чином, закон вважається відхиленим.

Довідка. 3 листопада Верховна Рада внесла зміни до Держбюджету на 2009 рік, якими передбачено збільшити на 1 млрд грн кошти Резервного фонду з метою направлення їх на профілактику і лікування хворих на грип. За цей закон проголосував 401 нардеп.

16 листопада Президент України Віктор Ющенко повернув зі своїми пропозиціями закон “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2009 рік” для повторного розгляду Верховною Радою. Він вважає, що гроші на фінансування боротьби з епідемією грипу повинні бути бюджетними, а не друкуватися Національним банком.