Ющенко просить Литвина повернутися до виборів президента

189
Ющенко просить Литвина повернутися до виборів президента

Президент України Віктор Ющенко направив голові Верховної Ради Володимиру Литвину листа, у якому просить повернутися до розгляду змін до закону про вибори глави держави.

Про це повідомила на брифінгу заступник глави Секретаріату Президента Марина Ставнійчук.

«Він вважає за необхідне і можливе невідкладно повернутися до розгляду проекту закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо виборів Президента України», - сказала Ставнійчук.

За її словами, якщо для цього необхідно буде проводити консультації між Президентом, головою ВР, прем’єр-міністром та керівниками парламентських фракцій, глава держави готовий до проведення таких консультацій.

Видео дня

«Власне, у самій Верховній Раді тими інституціями, відповідним профільним комітетом прийнято рішення про рекомендацію Верховній Раді для ухвалення і в другому читанні, і в цілому відповідного законодавчого акту, який напрацьовувався у профільному комітеті Верховної Ради», - наголосила заступник глави Секретаріату Президента.

Вона також зазначила, що парламент «цинічно ігнорує» прийняття змін до закону про вибори Президента. Ставнійчук підкреслила, що Ющенко пропонував компроміс, згідно з яким зміни до списків виборців у день голосування можна вносити лише за наявності відповідного рішення суду, пише УНІАН.