Регіонали хочуть звільнити ще одного міністра

179
Регіонали хочуть звільнити ще одного міністра

У Верховній Раді України зареєстровано проект постанови № 5397 "Про звільнення Денисової Л.Л. з посади міністра праці та соціальної політики України" за невиконання закону про підвищення соціальних стандартів.

Проект про звільнення Людмили Денисової внесений на розгляд парламенту народним депутатом від Партії регіонів Михайлом Папієвим.

"За дорученням Партії регіонів я сьогодні вніс і зареєстрував у Верховній Раді України проект постанови про звільнення міністра праці та соціальної політики Денисової», - повідомив Папієв.

За його словами, «у п`ятницю, коли ми заслуховуватимемо звіт уряду, я вимагаю від уряду, нарешті, сказати правду і не дурити людей. Більш як 14,5 млн. громадян постраждали від того, що їм не виплатили підвищені пенсії й заробітні плати».

Видео дня

При цьому Папієв закликав народних депутатів України «бути на боці правди, підтримати цю постанову і відправити міністра, який зухвало не виконує норми Конституції України і законів, у відставку", пише УНІАН.

Однак, народний депутат від БЮТ Сергій Соболєв зазначає, що ПР не зможе відправити у відставку Денисову.

За його словами, звільнення міністра праці і соціальної політики - це черговий політичний піар.

"Ми впевнені, що голосів у них не вистачить. ПР вже таким чином знімала Князевича (міністра охорони здоров'я) та інших міністрів, і в цілому Кабмін, але у них нічого не вийшло. Просто Партія регіонів разом з Президентом у парламенті намагається приховати свої прорахунки", - сказав він.

При цьому Соболєв запевнив, що Денисова повністю виконує закон про підвищення соціальних стандартів, пише "РБК-Україна".

"У тому вигляді, за який проголосувала ПР з пропозиціями Президента, де чітко сказано, що треба доплатити 29 грн шести мільйонам пенсіонерів, які і так вже отримали доплату 28 грн 40 коп. до пенсій. Тобто, залишилося доплатити аж 60 коп." , - сказав Соболєв.