В Чернівцях відкрили пам'ятник Януковичу (ФОТО)

211
В Чернівцях відкрили пам'ятник Януковичу (ФОТО)

Пам’ятник четвертому президенту України – Віктору Януковичу презентував сьогодні, 2 грудня, у Чернівцях епатажний художник Анатолій Федірко.

Образ Віктора Януковича у виконанні Анатолія Федірка – це жест руки, який означає перемогу. Рука зроблена з оргскла, пофарбованого у бронзовий колір, та має підпис «Віктор Янукович». Поруч – шматок антрациту, але дивної форми, що нагадує щось інше.

Міні-пам’ятник Віктору Януковичу Анатолій Федірко розмістив на стіні будівлі магазину «Букініст», де вже є його мініатюри, присвячені Юрію Андруховичу (бюст неандертальця), Арсенію Яценюку (дитяче фото екс-спікера та залізна кружка для збору пожертв на розвиток демократії) та Юлії Тимошенко (білі гіпсові черевички торгової марки Луї Вітон). Пам’ятник Віктору Януковичу художник підняв на найвищий щабель.

Видео дня

Поряд із цією галерею Анатолій Федірко на початку жовтня встановив електоральний стілець, де кожен виборець може присісти і помислити, кому віддати перевагу на президентських виборах, пише "ЗІК".

На презентації пам’ятника лідеру опозиції був присутній екс-заступник начальника УМВС в Чернівецькій, депутат обласної ради та довірена особа Віктора Януковича у 204 виборчому окрузі Микола Харабара. Мистецький шедевр, присвячений особі Януковича, він оцінив стримано.