Ректора-педофіла погрожують вбити

298
Ректора-педофіла погрожують вбити

Арештованого ректора київської Держакадемії водного транспорту Василя Михайлова, підозрюваного в педофілії, можуть убити.

Про це повідомила людина, що подзвонила в редакцію і назвалася Анатолієм, помічником одного з нардепів. Він уточнив, що про це знає від оточення ректора.

«Можливо, у Михайлова станеться серцевий напад через те, що його отруять. Можливо, через рукостискання. Не Михайлов є ватажком банди, а близько шести нардепів з різних фракцій. Для них продаж порно був стабільним джерелом доходів», — заявив Анатолій, уточнивши, що, за його даними, йдеться не про тих нардепів-бютівців, чиї імена фігурують в педофільскому скандалі навколо «Артека».

Видео дня

«Михайлов — важливий свідок, який може повідомити багато цікавого напередодні виборів, — продовжує співрозмовник. — За моїми даними, жити йому залишилося декілька днів».

На думку Анатолія, єдиний спосіб врятувати цінного свідка — це перевести Михайлова в ізолятор СБУ, де міститься Олексій Пукач.

Як стверджує співрозмовник, інформацією про можливий замах на життя ректора він анонімно поділився і з працівниками ГУБОЗ МВС. Начальник прес-служби ГУБОЗ Сергій Федченко повідомив, що оперативники дійсно одержали лист від аноніма, в якому мовилося про Михайлова: «Якщо там є інформація про загрозу вбивства, вона буде ретельно перевірена».

Адвоката ректора Володимира Якимова інформація про загрозу життю його підзахисного стривожила: «Я обов'язково проінформую про це Василя Сергійовича. Що стосується звинувачень на його адресу, то в них багато марення. Я нічого не знаю про причетність нардепів до цієї справи, але в самому його виникненні бачу політику».

А в Академії водного транспорту тим часом, як і в інших вузах, закінчився карантин. «Викладачі про затримання ректора нам нічого не розповідали, але студенти між собою нашіптують, — розповіли учнів вузу. — А так в академії ніщо не вказує на гучний скандал — вчимося, як і вчилися», повідомляє "Сегодня".

Нагадаємо, ректор академії водного транспорту Василь Михайлов, а також троє його спільників були затримані на початку листопада. Їх підозрюють у розбещенні малолітніх і зйомках порнооргій на відео.