newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Чоловік Емі Вайнхаус відмовився від дострокового звільнення

207
Чоловік Емі Вайнхаус відмовився від дострокового звільнення

Чоловік британської співачки Емі Вайнхаус Блейк Філдер-Сивіл відмовився від дострокового звільнення з в'язниці. Філдер-Сивілу запропонували залишити в'язницю в Саффолку за умови, що він залишиться на обліку у поліції, проживатиме в будинку своєї матері в Ноттінгхемширі та не зможе виходити з будинку після 19:00.

Проте, Філдер-Сивіл навідріз відмовився повертатися кудись окрім свого будинку в Лондоні. За словами джерела газети, чоловік Вайнхаус не хоче жити далеко від своєї дружини та друзів. Водночас поліція занепокоєна тим, що, опинившись у колишньому середовищі, Філдер-Сивіл не зможе дотримуватися умов дострокового звільнення.

У липні 2008 року Філдер-Сивіл був засуджений до 27 місяців позбавлення волі за биття власника бару та подальшу спробу підкупу потерпілого з метою «зам'яти» справу. Філдер-Сивіл був арештований у листопаді 2007 року, та час, проведений у слідчому ізоляторі, був зарахований йому за відбуття тюремного терміну. Тепер звільнення чоловіка співачки має відбутися в грудні 2008 року, пише Lenta.ru.