newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Інвесторів захистять від Тимошенко

171
Інвесторів захистять від Тимошенко

Президент критикує політику уряду щодо іноземних інвесторів.

Із такою позицією глава держави виступив під час засідання Ради національної безпеки і оборони, передає ICTV.

"Мене турбують обставини, коли навколо провідних інвестиційних проектів, які реалізовуються в Україні, сформована ціла низка скандалів. Дуже легко таким проектам причіплюється ярлик "корупція" і на цьому тлі проводяться недостойні вчинки", - сказав Президент, провівши паралелі із кампанією реприватизації 2005 року.

Видео дня

Аналізуючи найбільші інвестиційні проекти, зокрема, "Криворіжсталь", будівництво нового терміналу в аеропорту "Бориспіль", Президент негативно оцінив ставлення до інвесторів з боку уряду, відсутність діалогу з ними.

Так само критично він оцінив ситуацію з компанією "Венко", яка була обрана серед 12 претендентів. "Це неправильна політика. Нею ми демонструємо неповагу до наших партнерів", - сказав Віктор Ющенко, повідомляє прес-служба Президента.

Він наполягає на тому, що реалізація цих проектів є вигідною для України, зокрема, щодо залучення японського кредиту на будівництво терміналу.

При цьому Президент категорично заперечив заяви уряду щодо корупційного характеру залучення цих інвестицій до України. "Це є корупційна ревізія. Якщо нас не будуть влаштовувати тендери, процедури проведені, завершені конкурси і ми в ручному режимі, без рішення уряду, будемо давати можливість так висловлюватися по державних проектах, ми ніколи не створимо можливості, які б влаштовували інвесторів", - сказав В.Ющенко.