Селеві потоки заблокували людей в горах на заході Китаю

368
Селеві потоки заблокували людей в горах на заході Китаю

Сильний грязьовий потік, спричинений безперервними проливними дощами, відрізав мешканців гірської частини автономних округів Тибету та монгольських китайської провінції Цинхай (захід КНР) від рівнинної частини цього китайського регіону, повідомив у понеділок журналістам представник уряду провінції Цинхай.

«Сильне грязьове сходження в горах порушило нормальне транспортне сполучення автономного округу Хайсі з центральними районами провінції», – повідомив китайський чиновник.

Він також повідомив, що сходження грязі в горах зруйнувало систему підстанцій телекомунікацій і мобільного зв'язку в тибетському та монгольському автономних округах, мовиться в повідомленні агентства Синьхуа.

У повідомленні також мовиться, що уряд автономного округу Улан провінції Цинхай почав евакуацію людей, оскільки через зсуви та селеві потоки в деяких селах існує серйозна загроза руйнування будинків.

Видео дня

Незважаючи на те, що місцевим цивільним службам вдається швидко долати наслідки грязьового зсуву в горах, частина головної дороги провінції Ланьчжоу – Сінин залишається заблокованою зсувом, зазначив представник уряду Цинахая.

У гірській частині Цинхая залишаються заблокованими численні населені пункти монголів і тибетців. У багатьох районах неможливо користуватися мобільним зв'язком, пише РИА Новости.