Турчинов розподілятиме благодійні внески для жертв стихії

200
Турчинов розподілятиме благодійні внески для жертв стихії

На виконання розпорядження Кабміну від 28 липня Державне казначейство України відкрило небюджетний рахунок Міністерству праці та соціальної політики для зарахування коштів, які надходять як благодійні внески та спонсорська допомога для потерпілих внаслідок стихійного лиха 23 - 27 липня 2008 року, повідомили у прес-службі Міністерства праці та соціальної політики України.

«Від сьогодні всі, кому небайдужа доля людей, потерпілих від стихії на заході України, можуть надати їм конкретну допомогу – через спеціальний рахунок Міністерства», – заявив перший заступник Міністра праці та соціальної політики України Павло Розенко.За словами Розенка, зібрані кошти перераховуватимуться обласним державним адміністраціям відповідно до розподілів, визначених Робочою комісією, яку очолює перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов. Робоча комісія також здійснюватиме контроль за цільовим використанням зібраних коштів та інформуватиме громадськість про їх цільове використання.

Видео дня

„Ми закликаємо підприємства, організації, установи відгукнутися на чужу біду, адже насправді чужої біди не буває”, – наголосив Павло Розенко. Він поінформував, що апарат Міністерства також зробить свій внесок, перерахувавши свій одноденний заробіток на добродійний рахунок.

Благодійні внески та спонсорську допомогу слід переказувати на рахунок

№ 37117125000023.

Одержувач – Міністерство праці та соціальної політики України.

ЄДРПОУ 00013669.

Банк - Державне казначейство України, м. Київ.

МФО 820172.

Призначення платежу – перерахування благодійних внесків для ліквідації наслідків стихійного лиха в західних областях України.