Правоохоронці евакуювали жінку, у якої почалися пологи

235
Правоохоронці евакуювали жінку, у якої почалися пологи

У Коломийському районі в селі Шепарцівцях завдяки рішучим і оперативним діям офіцера міліції і бійців спецпідрозділу "Беркут" з небезпечної зони було евакуйовано і доставлено за призначенням жінку, яка народжувала, - повідомили у Центрі зв’язків з громадськістю МВС України в Івано-Франківській області.

За інформацією з оперативного штабу обласного управління внутрішніх справ, з початку стихійного лиха з небезпечної зони евакуйовано майже 5 тисяч громадян. Найбільше з сіл у Коломийському районі (1210), села Ганівці Галицького району (833), сіл Гвізд і Мирне Надвірнянського району (450), населених пунктів у Снятинському районі (700), села Єзупіль Тисменицького району (250). Працівники міліції допомагають у відселенні громадян.

Видео дня

Також у зв’язку з відселенням людей міліція посилила заходи з охорони громадського порядку і з метою недопущення крадіжок майна з покинутих осель. На всіх дорогах і поблизу мостів цілодобово несуть службу наряди ДАІ та дорожньо-патрульної служби, які обізнані з ситуацією і можуть дати кваліфіковану консультацію чи пораду щодо руху транспортних засобів.