Українці з усієї Європи таборуватимуть у Німеччині

232
Українці з усієї Європи таборуватимуть у Німеччині

З 30 липня по 22 серпня 2008 року на території землі Гохлянд (Баварія) відбуватиметься табір «Поклик серця». Вже вп’яте сюди з’їжджаються пластуни-українці з різних країн для спільного таборування, повідомила прес-служба Національної скаутської організації України «Пласт».

Цього року учасниками табору стануть пластуни з України, Німеччини, Австрії, Бельгії, Англії та Франції. Переважно це діти, чиї предки емігрували до Західної Європи, але навіть через багато років та зміни кількох поколінь, вони ідентифікують себе як українці.

Завдання табору – об’єднати європейські пластові групи. Програма включає в себе багато спільних занять, ігор, екскурсій та мандрівок, під час яких юнацтво з різних країн зможе краще познайомитись між собою.

Видео дня

На «Поклику серця» обов’язковим є обмін традиціями. Заплановані окремі дні, присвячені Україні, Німеччині (зокрема Баварії) та Бельгії. Саме з цих країн учасників найбільше.

Також на таборі буде окремий день, присвячений жертвам голодомору 1932–1933 років.

Особливістю табору є те, що програму традиційно планує та проводить саме юнацтво. Виховник (вихователь, інструктор) в цьому випадку виконує роль радника або контролера. Така система сприяє розвитку лідерських якостей у юнацтва.

«Поклик серця» стане першим пластовим табором, де поряд з українським синьо-жовтим прапором піднімуть і офіційний прапор ВОСР – Всесвітньої організації скаутського руху.

Нагадаємо, що 14 липня цього року на 38-й Всесвітній скаутській конференції Україну було прийнято до ВОСР.

Всі таборовики отримають відзнаку, де зазначатиметься, що вони стали учасниками першого підняття скаутського прапора на пластовому таборі.