Двох українців звільнено з піратського полону

207
Двох українців звільнено з піратського полону

Звільнено членів екіпажу захопленого в Нігерії судна “Геркулес”, зокрема й двох українців. Як повідомили в прес-службі Міністерства закордонних справ України з посиланням на інформацію, отриману від Посольства України у Федеральній Республіці Нігерія, захоплених у полон 24 липня ц. р. членів екіпажу судна “Геркулес”, зокрема й двох громадян України, звільнено. Зараз з'ясовуються деталі звільнення.

За інформацією посольства, після опитування звільнених заручників співробітниками Державної служби безпеки Нігерії консульському працівнику української дипломатичної установи буде надано можливість спілкування зі співвітчизниками з метою визначення їх подальшої долі – повернення до України або продовження роботи в Нігерії за контрактом.

Посольство України в Нігерії продовжує з'ясовувати подробиці згаданого інциденту.

Видео дня

Як повідомлялося раніше, в другій половині дня 24 липня у відкритому морі коло Боні Айленд, штат Ріверз, Нігерія, відбувся напад на судно “Геркулес”, яке обслуговувало нафтові платформи італійської компанії “Saipem”.

Вранці, 25 липня, судно і 7 членів екіпажу було звільнені. Інших 5 моряків викрадачі вивезли в невідомому напрямку. Серед них було двоє громадян України.