У Німеччині українцям робили фальшиві закордонні паспорти

182
У Німеччині українцям робили фальшиві закордонні паспорти

У Німеччині викрили угруповання, яке виготовляло фальшиві паспорти для українців. За даними вартових порядку, вже заарештували, як підозрюють, лідера банди - 39-річного громадянина Німеччини, який має також український і єгипетські паспорти, передає "Німецька хвиля".

Під час арешту поліції вдалося знайти пачки підроблених паспортів, копій посвідчень про народження й різних довідок, виданих на фальшиві імена. Прізвища ділків поки не розголошують, але відомо, що на слід банди федеральна кримінальна поліція натрапила ще два роки тому, коли під час нелегальної спроби перетнути кордон затримали кількох осіб з фальшивими паспортами.

У результаті тривалої та абсолютно таємної операції поліції вдалося з'ясувати, як працювала банда. За даними вартових порядку, за 500 євро зловмисники купували в Німеччині бланки закордонних паспортів. Потім ці паспорти передавали до України, де в них вклеювали фотографії майбутніх власників. Готові фальшиві паспорти продавали «клієнту», після чого ділки допомагали йому нелегально потрапити до Німеччини через найбільш безпечні, з їхнього погляду, прикордонні пункти. За всю операцію з нелегального переїзду до Німеччини замовник платив п'ять тисяч євро.

Видео дня

За попередніми даними, серед покупців фальшивих паспортів були переважно мешканці України та Єгипту. Під час обшуку приміщень підозрюваних у Детмольді й Бохумі конфіскували кілька комп'ютерів з номерами й серіями фальшивих документів, виписки з банківських рахунків і списки клієнтів. Слідство в цій справі ще триває.