Президент береться за ліквідацію наслідків стихії

400
Президент береться за ліквідацію наслідків стихії

Президент України Віктор Ющенко заявив, що триматиме під особистим контролем хід рятувальних і відновних робіт в районах, що постраждали від негоди.

Про це він заявив в ході візиту до Західної України, передає прес-служба глави держави.

Президент, зокрема, відвідав Галицький район, що постраждав в результаті стихійного лиха. За попередніми даними, в цьому районі підтоплено 1350 житлових будинків, евакуйовано 733 людини, розмито 24,5 км. берегів, зруйновано 3 пішохідні мости і близько 10 км. автодоріг.

Спілкуючись з жителями міста Галич, Президент відзначив, що ситуація, що склалася, вимагає «миттєвої реакції держави». Ющенко повідомив, що до рятувальних і відновних робіт в західних регіонах країни будуть привернуті, окрім підрозділів Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, Міністерство оборони, державні служби автомобільних доріг і водного господарства.

Видео дня

Президент також повідомив, що за його дорученням буде створена відповідна комісія, яка повинна терміново створити реєстр потерпілих і в максимально стислі терміни обрахувати розміри компенсацій. Серед головних завдань – відновлення зруйнованих стихією автомобільних шляхів і мостів.

За словами Президента, сьогодні увага всієї держави прикована до цієї біди. «Ми зараз повинні бути разом, допомагати один одному. У цій ситуації ви не будете одні, ми разом справимося зі всіма проблемами, - запевнив Ющенко. Він також відзначив, що подія є «непересічною» подією і «ми (керівництво держави) робитимемо непересічні кроки».

Глава держави відзначив, що приїхав для того, щоб продемонструвати, що доля постраждалих людей - в центрі уваги всіх гілок владі.

У поїздці Президента супроводжують віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов, міністр з питань надзвичайних ситуацій Володимир Шандра, міністр оборони Юрій Єхануров, голова Івано-Франківської ОДА Микола Палійчук.