Уряд виділить гроші на ліквідацію повені

225
Уряд виділить гроші на ліквідацію повені

Уряд має намір на позачерговому засіданні 28 липня виділити кошти з резервного фонду кабінету міністрів на першочергові заходи щодо ліквідації наслідків повені в західних регіонах країни.

«Уряд має намір виділити кошти з резервного фонду кабінету міністрів України на першочергові заходи щодо ліквідації наслідків повені на позачерговому засіданні в понеділок (28 липня)», - цитує слова віце-прем'єр-міністра Олександра Турчинова урядовий портал.

Нагадаємо, унаслідок погіршення погодних умов впродовж останньої доби і сильних грозових дощів в західних регіонах України загинули 13 чоловік, зокрема п'яти дітей. На території Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Тернопільської і Чернівецької областей підтоплено близько 21 тисячі житлових будинків і майже 18 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь, без електропостачання залишилися понад 300 населених пунктів. Найскладніша ситуація утворилася в Івано-Франківській області, що опинилася в епіцентрі стихійного лиха.

Видео дня

Також прес-служба повідомила, що, оцінюючи ситуацію в регіоні, Турчинов заявив, що «пік стихійного лиха пройдений».

Віце-прем'єр також звернувся до жителів районів, що постраждали від повені з проханням виконувати рішення по евакуації, які приймає оперативний штаб і місцева влада.