Надзвичайний стан через стихію введено на Буковині

186
Надзвичайний стан через стихію введено на Буковині

У Чернівецькій області в результаті стихійного лиха введено надзвичайний стан.

Про це журналістів повідомив голова Чернівецької облдержадміністрації Володимир Куліш, передає УНІАН. За його словами, в результаті сильних дощів на сьогоднішній день зруйновано близько 70 км. державних доріг, 12 переходів, 60 м газопроводу середнього тиску, по якому поставляється газ до Чернівців, 3 тисячі будинків відрізано від газопостачання.

«Місто зараз на резервному газопостачанні – більшість підприємств не працюють», - відзначив Куліш.

Видео дня

Він повідомив, що в області пошкоджено 123 мости, з яких 92 – значущі, а «Путивльський район повністю відрізаний від зовнішнього світу».

За станом на 8 годин ранку, за інформацією губернатора, постраждали 9 з 11-ти районів області, евакуйовано 650 людей, врятовані 162. Шість осіб загинули, і один пропав без вісті.

За словами Куліша, повністю зруйнований Калинівський ринок в Чернівцях.

Як повідомили в прес-центрі Чернівецької міськради, за інформацією районних в місті рад, за станом на сьогоднішній ранок, в Садгирськом районі міста, за попередніми даними, підтоплено 502 будинки, в Першотравневому – 40 будинків, пошкоджено майже 500 тисяч квадратних метрів гравієвого і більше 85 тисяч квадратних метрів асфальтового дорожнього полотна, звалено 221 дерево. У Першотравневому районі пошкоджені дахи на 42 будинках. Остаточний розмір збитків, завданих місту, встановлюється.

У Чернівцях продовжується підйом рівня води в річці Прут, який вже перевищив 7 метрів. Продовжується підтоплювання Садгирського району Чернівців малими річками.

Подача питної води в місто здійснюється лише двічі в день. У зв'язку із затопленням устаткування зупинена робота двох водозаборів.