Варфоломіївський день для Юлії Тимошенко

204
Варфоломіївський день для Юлії Тимошенко

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко і лідер Партії регіонів Віктор Янукович проігнорували заходи щодо святкування 1020-річчя Хрещення Русі.

Прес-секретар глави українського уряду Марина Сорока відмовилася коментувати рішення глави Кабміну, заявивши, що знаходиться зараз у відпустці. У свою чергу, заступник голови спеціальної контрольної комісії з питань приватизації Валерій Писаренко заявив, що в графіці Юлії Тимошенко на цей день вже давно було заплановано участь в інших офіційних заходах. При цьому депутат не уточнив, про які заходи йдеться.

Видео дня

У прес-службі ж партії Регіонів заявили, що наразі Віктор Федорович в Борисполі зустрічає Патріарха Алексія II.

Політики, з якими вдалося поговорити "Обозу", шоковані рішенням прем'єр-міністра. Особливо негативну реакцію на дане рішення українського прем'єра демонструють еліти західних регіонів.

На думку ж експертів, Тимошенко і Янукович відмовилися від участі в церемонії, оскільки не змогли пояснити Патріархові Московському Алексію II ті зусилля, які робить Президент для передачі українській церкві під омофор Константинополя.

"Ймовірно, Тимошенко і Янукович були вимушені проігнорувати дану подію. Своїм рішенням глава українського уряду підтвердила проросійську спрямованість своєї політики, готовність підкорятися витребенькам Кремля і обговорювати в термінах російського націоналізму питання суверенітету України»