Кучма зняв пансіонат на День народження в Криму

175
Кучма зняв пансіонат на День народження в Криму

Екс-президент України Леонід Кучма планує відсвяткувати свій день народження 9 серпня в Криму.

Про це пише газета “Сегодня” від 26 липня.

З місцем збору гостей він майже визначився, але тримає на думці і запасний варіант. Про це він розповів перед концертом Філіпа Кіркорова в Ялті, якого Леонід Данилович відвідав разом з внучкою і дружиною Людмилою Миколаївною. Цього місяця екс-президент замість з своїми близькими відпочивав на фороській дачі "Тесселі", яка колись належала пролетарському письменникові Максиму Горькому.

Видео дня

"Отримав величезне задоволення від концерту Філіпа, з яким ми всією сім'єю давно вже дружимо", — поділився своїм враженням Леонід Данилович.

У свою чергу Кіркоров сказав дотеп: "А я на дні народження у Леоніда Даниловича завжди співав пісню "Містер Президент". Але "містер екс-президент", думаю, звучить куди сексуальніше і довше на три букви".

Швидше за все, Пилип Киркоров і на цьому ювілеї Леоніда Даниловича буде головним заспівувачем. День народження Кучми цього року співпадає з святкуванням 170-річчя Ялти. Киркоров точно виступить на святі міста і обіцяв особисто привітати екс-президента після концерту.

Джерело в міськвиконкомі Ялти повідомило газету про місце проведення святкування: «Відсотків 95 - це буде ”Айвазовське” (пансіонат в районі Партеніту)», запасним варіантом є пансіонат «Тесселі».

У свою чергу, Кучма повідомив, що двічі в серпні відпочивав на острові Сардінія. «Але Сардінія, ні в яке порівняння не йде з Ялтою, яка на голову вище. Просто Ялті не вистачає трохи лиску і якості, асортименту послуг!», - відзначив він.

Забронювати номер в "Айвазовське" на 9 серпня не вдалося. У відділі бронювання на прохання зарезервувати апартаменти (причому з 1 по 11 серпня), відповідають, що на цей період всі номери здані під приватну корпоративну вечірку. Домовленості на співробітників не діють. "Вхід на територію комплексу на ці дні буде взагалі закритий. Чому - я вам сказати не можу, це конфіденційна інформація", — повідомили нас.