Складу з отрутохімікатами на Львівщині загрожує затоплення

225
Складу з отрутохімікатами на Львівщині загрожує затоплення

Загроза затоплення складів пестицидів і отрутохімікатів виникла на Львівщині через повінь, про що заявив начальник Державного управління екології і природних ресурсів Львівської області Богдан Матолич на селекторній нараді в обласній адміністрації, повідомляє УНІАН.

«З'явилася загроза затоплення складів пестицидів і отрутохімікатів в селі Сянки Туркивського району», - заявив Матолич.

За його словами, побоювання викликають також гудрони і кислотні озера фосфоритів, які є на території підприємства «Сірка» в місті Новий Роздол.

Нагадаємо, що 24 і 25 липня у ряді областей Західної України пройшли сильні зливи. Через зливові дощі у Івано-Франківській області стався різкий підйом рівня води в басейнах річок Лозини і Дністра. Паводковими водами підтоплено 980 господарських споруд і 863 житлових будинків, затоплено 34,8 га сільськогосподарських угідь, розмито 7920 м берегів і берегоукріплень річок.

Видео дня

У Львівській області в результаті повені найбільш постраждали Старосамбірській і Сколівській райони. Підтоплені житлові будинки в трьох селах. У Сколівському районі відбулося сходження селево-грязьових потоків на трасу державного значення "Київ-Чоп".

На Закарпатті на території Рахівського району сильні зливові дощі привели до різкого підйому рівня води в річці Чорна Тиса. Паводковими водами підтоплено 67 житлових будинків, розмито 1150 м берегоукріплень річок.

За станом на 16.00 з постраждалих регіонів відселено близько 5 тис. чоловік.