У США посадили продавця піратського ПЗ

242
У США посадили продавця піратського ПЗ

Окружний суд штату Орегон засудив 23-річного Джеремію Джозефа Монделло (Jeremiah Joseph Mondello) до чотирьох років тюремного ув’язнення за торгівлю піратським програмним забезпеченням на онлайновому аукціоні eBay, повідомляє PC World. Суд над Монделло, що визнав свою провину, відбувся 23 липня.

Два роки Монделло одержав за порушення авторських прав і шахрайство з використанням пошти. Ще до двох років в'язниці він був засуджений за крадіжку персональних даних. Після виходу з в'язниці Монделло належить провести 450 годин на громадських роботах. Також суд зобов'язав молоду людину виплатити штраф, сума якого перевищує 225 тисяч доларів.

Монделло звинувачувався у продажу піратського програмного забезпечення через онлайновий аукціон eBay в період з грудня 2005 року до жовтня 2007 року. Всього за цей час він продав ПЗ більш ніж на мільйон доларів.

Видео дня

Для продажу контрафактного програмного забезпечення Монделло зареєстрував більше 40 аккаунтів на eBay, використовуючи викрадені особисті дані інших громадян.

У середині лютого поточного року галузева асоціація ПЗ та інформації подала до суду на дев'ятьох продавців програм на онлайновому аукціоні eBay. За твердженням асоціації, вони продавали контрафактне ПЗ. Для виявлення піратів на онлайнових аукціонах розроблена спеціальна програма, що передбачає моніторинг сайтів і винагороду користувачам, що повідомили про правопорушників, пише Lenta.ru.