Львівська залізниця оголосила надзвичайний стан через зливи

196
Львівська залізниця оголосила надзвичайний стан через зливи

На території Львівської залізниці склалася критична ситуація через велику кількість опадів протягом останніх двох діб, повідомили РИА Новости у п'ятницю в прес-центрі державного територіально-галузевого об'єднання «Львівська залізниця».

«Станом на 25 липня, 16 залізничних об'єктів зараховано до розряду небезпечних, на деяких ділянках припинений рух потягів», – повідомляють залізничники.

Припинений рух на ділянці Коломия-Чернівці, всі потяги слідуватимуть до Чернівців через станцію Стефанешті.

У річках Прут, Стрий, Дністер, Бистриця та Черемош рівень води піднімається з катастрофічною швидкістю, та може бути припинений рух потягів на ділянках Коломия-Рахів і Самбір-Сянки. На контролі залізничників перебуває напрям Стрий-Лавочне.

Видео дня

«Сьогодні вночі на перегоні Гребенів-Сколе через зрушення ґрунту та падіння дерева на колію одним колесом зійшов із рейок електровоз вантажного потягу й один вагон», – повідомляють залізничники.

На ділянках Львів-Сянки, Товмачик-Ділятин, Яворів-Турка, Старий Самбір-Стрілки через підмивання та затоплення колії тимчасово припинений рух вантажних і пасажирських потягів. Закритий рух на станції Моршин і одна колія станції Стебник.

На деяких ділянках колії потяги рухаються з обмеженням швидкості під спостереженням фахівців.

Залізничники розчищають колію від дерев, що впали, укріплюють земляне полотно. У четвер на оперативних роботах були задіяні 450 працівників залізниці. У п'ятницю їх кількість збільшена до шести тисяч.

На ліквідацію наслідків стихії направлено два відновні потяги та 10 одиниць іншої залізничної техніки.

Для контролю за ліквідацією наслідків стихії створений оперативний штаб.

Львівська залізниця звертається до пасажирів із закликом по можливості утриматися від подорожей у вказаних напрямах, і приносить вибачення за незручності, які виникли не з її вини.