Затуліна відіслали до дому

179
Затуліна відіслали до дому

Перший заступник голови Комітету Державної думи Росії у справах СНД і зв`язків зі співвітчизниками Костянтин Затулін вилетів із Сімферополя до Москви рейсом на 13.20 за київським часом.

Про це УНІАН повідомила телефоном співробітниця московської приймальні Інституту країн СНД.

«Костянтин Федорович зателефонував, сказав, що вже вилетів», - повідомила співробітниця приймальні. При цьому вона не змогла уточнити, хто купив квиток Затуліну.

Як стало відомо, перебуваючи на території аеропорту «Сімферополя», російський депутат намагався грати в теніс. Правда, через деякий час правоохоронці попросили його повернутися до VIP-залу. За певною інформацією квиток Затуліну вручило МЗС України.

Видео дня

В той же час, у МЗС заявляють, що не оплачували зворотній квиток депутату Держдуми Росії. Про це йдеться у коментарі речника МЗС Василя Кирилича.

"У зв’язку з появою інформації про те, що "Огризко знайшов гроші на зворотній квиток Затуліну”, хотів би заспокоїти усіх, для кого питання оплати квитка депутату Держдуми РФ Затуліну є тривогою, і зауважити, що міністр закордонних справ України Огризко на цей момент перебуває з робочим візитом у Італійській Республіці", - сказано у повідомленні Кирилича, розміщеному на сайті МЗС.

Нагадаємо, перший заступник голови Комітету Держдуми Росії у справах СНД К. Затулін був затриманий в аеропорту Сімферополя увечері 24 липня. За інформацією російської телекомпанії НТВ, Затулін із групою депутатів Держдуми РФ прилетів до Сімферополя чартерним рейсом на тенісний турнір, який традиційно проводиться в Криму напередодні Дня ВМФ Росії.

За інформацією джерела в СБУ, Служба безпеки порушила відносно Затуліна кримінальну справу за спробу дестабілізації ситуації під час святкування 1020-ї річниці Хрещення Київської Русі.