На Закарпатті паводок зносить мости та будівлі

414
На Закарпатті паводок зносить мости та будівлі

Опівночі, 25 липня, в оперативно-рятувальну службу Закарпаття надійшло повідомлення про зсув грунту з деревами в річку Лазещина в с. Лазещина. Через це змінилася течія русла на автодорогу регіонального значення Мукачево - Рогатин між населеними пунктами Ясіня та Лазещина. Внаслідок цього підтоплено близько 300 метрів дорожнього полотна (висота рівня води на автошляху близько 0,5 м) та 10 житлових будинків. Станом на 04 год. 30 хв. затор ліквідували і рівень води пішов на спад, – повідомили в ЦП ГУ МНС в Закарпатській області.

О 01 год. 50 хв. сьогодні ж в наслідок виходу води з русла р. Чорна Тиса біля с. Костилівка (урочище Клифа), було підтоплено автошлях регіонального значення Мукачево-Рогатин (річка протікає вздовж дороги).

О 07 год. 20 хв. підтоплення автодороги регіонального значення Мукачево -Рогатин біля с.Луг завдовжки близько 350 метрів, висота рівня води сягає 80 см. На місці пригоди працюють дорожні служби та підрозділи оперативно-рятувальної служби.

Видео дня

Ще від учора, 24 липня, через сильні зливи Рахівський район опинився у водяному полоні. Так, у м. Рахів внаслідок зсуву ґрунту на вул. Теринтин було пошкоджено гараж з автомобілем ВАЗ-2102, господарські споруди місцевого мешканця. Окрім цього через загрозу руйнування житлового будинку його разом з сім’єю евакуйовано до родичів.

У селищі Ясіня зруйновано 18 дерев’яних мостів, пошкоджено один залізобетоний міст через р.Чорна Тиса. Стихія знесла 150 погонних метрів бетонних та 1000 погонних метрів дерев’яних берегоукріплень русла р.Чорна Тиса. Постраждав також і житловий сектор: було підтоплено 46 будинків в присілках Лопушанка і Стебний також підмито житловий будинок по вул. Набережна з якого відселено сім’ю в складі 5 осіб до родичів.

У селі Чорна Тиса підмито залізобетонний міст через р.Чорна Тиса, а по вул. Центральна - пошкоджено дорогу. На вулиці Шевченка зруйновано дорогу біля дитсадка (рух припинено), підтоплено 10 будинків.

У селі Лазещина вода забрала 4 дерев’яні містки через потоки місцевого значення. Було зруйновано один великий дерев’яний транспортний міст. В урочищах Ізімір та Плитоватий зруйновано 500 метрів дорожнього полотна.

У селі Розтоки підмито опору підвісного моста, рух через нього припинено.

На автошляху регіонального значення Мукачево-Рогатин між м. Рахів та с. Білин було пошкоджено дорожнє полотно завдовжки близько 20-25м. Рух автотранспорту на даній ділянці автодороги – односторонній. На місці працюють дорожники та рятувальні підрозділи.