Ющенко сьогодні бореться з Тимошенко, як колись Кучма з ним?

256
Ющенко сьогодні бореться з Тимошенко, як колись Кучма з ним?

Один з лідерів БЮТ Микола Томенко вважає, що відповідальність за рівень інфляції в України лежить не тільки на урядові, але й на Президентові України Вікторові Ющенко та органах місцевої влади.

Про це він заявив сьогодні УНІАН, коментуючи заяву голови держави, що сьогодні в Україні найбільша інфляція в Європі та країнах СНД, яка за півріччя перевищила 15 %.

За словами М. Томенка, в питанні боротьби з інфляцією команда Президента діяла як жорстка опозиція по відношенню до дій уряду. Водночас, наголосив він, у своїх методах президентська команда випереджала методи боротьби з урядом, які застосовуються Партією регіонів. М. Томенко наголосив, що команда Президента й особисто голова держави публічно нагнітали тему шаленого зростання інфляції в України. Водночас, додав він, йшов шалений опір підтримці урядових законопроектів щодо боротьби з інфляцією та заборонялося губернаторам працювати спільно з Кабміном для подолання цього явища. «Команда Президента боролася не проти інфляції, а проти Кабінету міністрів», – сказав він. Водночас, за словами народного депутата, методи боротьби нагадували ті методи, які застосовувалися у 2000 році. Народний депутат нагадав, що в цей період, за часів прем’єрства В. Ющенка, спостерігався найвищий рівень інфляції, однак команда Президента Леоніда Кучми всіляко заважала прем’єру В. Ющенку з цим боротися. «Як виявилося Президент Віктор Ющенко став добрим учнем Президента Леоніда Кучми», – сказав він.

Видео дня

На думку М. Томенка, ефективна боротьба з інфляцією полягає у спільній співпраці, відповідальності та професійності всієї системи влади. «Лише за таких обставин можна говорити про дієвість методів. Якщо ж вибудувати шкалу відповідальності за показники інфляції, то не менша відповідальність лежить на Президентові та місцевій владі, яка зобов’язана вирішувати ці проблеми», – наголосив один із лідерів БЮТ.