newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Литвин назвав умову участі свого блоку в перевиборах

171
Литвин назвав умову участі свого блоку в перевиборах

Лідер блоку Литвина Володимир Литвин заявив, що перед проведенням дострокових виборів необхідно внести зміни до виборчого законодавства. Про це він заявив на прес-конференції у ВР.

Видео дня

За словами депутата, блок готовий до проведення перевиборів. Водночас, Литвин зазначив, що якщо не внести зміни до виборчого законодавства, то парламентська криза може повторитися. «Тому, якщо хвилює питання і йде сьогодні шантаж щодо того, що 31 числа або якогось там числа іншого останній день – то я пропоную: давайте зайдемо на один день, приймемо закон про вибори за відкритими списками, як мінімум, або в мажоритарних округах. Нехай пройдуть ще одні вибори, нехай ще раз перестраждають люди, але тоді, я переконаний, буде відповідальний парламент, коли буде передбачено чіткий механізм відповідальності депутата перед виборцями й механізм відкликання депутата в разі невиконання його парламентських повноважень», - підкреслив Володимир Литвин.

Литвин також зазначив, що запровадження процедури відкликання депутата дозволить істотно знизити напруженість у парламенті. « Тоді буде менше спокуси блокувати трибуну, оскільки люди питатимуть депутата за роботу, а не за ефективність протистояння в сесійній залі», - переконаний Литвин.