У Криму найдорожчі ліки

198
У Криму найдорожчі ліки

Медичні препарати в Криму на 40-50% дорожчі, ніж в інших регіонах України. Про це заявив голова Кримської партійної організації Української селянської демократичної партії (УСДП) Юрій Мельничук.

Як повідомляє Лига, за словами Мельничука, в приймальню партії звернувся мешканець Сімферополя з проханням допомогти придбати ліки. "Виявилося, що в Сімферополі необхідний препарат майже неможливо знайти, хоч він не є дефіцитним. Довелося за медикаментом їхати до Черкас, де він коштував майже на 50% менше, ніж у Криму", - сказав він.

Враховуючи відсутність офіційних пояснень такої ситуації з боку місцевої влади, кримська партійна організація УСДП вирішила звернутися до керівництва автономії з проханням вжити необхідних заходів для ліквідації дефіциту ліків і вирішення проблеми з їх подорожчанням.

Видео дня

"Нещодавно в Міністерстві економіки АРК повідомили про те, що торгова надбавка на ліки в Криму в жовтні становить від 30,5% до 42,9%", - зазначили в партії.

Нагадаємо, вчора керівник Національної ради з питань охорони здоров'я населення України, радник Президента України Микола Поліщук заявив, що на фармацевтичному ринку України склалася неконтрольована й загрозлива ситуація щодо доступності медикаментів для населення.