Дві п'ятикласниці побилися до черепно-мозкових травм

195
Дві п'ятикласниці побилися до черепно-мозкових травм

До Козівської районної лікарні на Тернопільщині доправили ученицю однієї із сільських шкіл. Закриту черепно-мозкову травму, забій грудної клітки та рани обличчя п’ятикласниця отримала під час бійки з іншою ученицею, повідомили у ЦГЗ УМВС в Тернопільській області.

Видео дня

Як повідомили у відділі міліції у справах неповнолітніх, потерпілій дівчинці 11 років, а її кривдниці – 12. Вдалося встановити, що спершу між двома дівчатами виникла суперечка: 12-річна учениця без будь-якої причини стала обзивати однокласницю. Та у відповідь зробила зауваження. Закінчилася сварка тим, що розлючена дівчина, з допомогою двох хлопців, які затягли потерпілу за приміщення школи і тримали її, не даючи змоги себе захистити, жорстоко побила однокласницю.

Але на цьому історія не закінчилася. Наступного дня в міліцію звернулися ще й батьки кривдниці. З’ясувалося, що вона також потрапила до Козівської лікарні зі струсом мозку і закритою черепно-мозковою травмою, які отримала внаслідок тієї ж злощасної бійки.

Обидві дівчини виховуються в благополучних сім’ях. Відповідальність за дії неповнолітніх лягають на їхні плечі. За невиконання як належно своїх обов’язків батьків буде притягнуто до адміністративної відповідальності.