БЮТ впевнений, що хитрість НУ-НС не пройде

204
БЮТ впевнений, що хитрість НУ-НС не пройде

Депутат від БЮТ Андрій Шкіль прогнозує, що 30 жовтня парламент прийме антикризовий законопроект без поправок про виділення коштів на перевибори. Про це він заявив у прямому ефірі 5 "каналу".

"Я впевнений, що 30 жовтня закон у цілому антикризовий, без будь-яких поправок про дострокові вибори, буде проголосовано", - сказав Шкіль.

При цьому він зазначив, що в разі, якщо фракція блоку "Наша Україна – Народна самооборона" внесе поправку до антикризового законопроекту, проголосованого в першому читанні, в частині виділення коштів на фінансування позачергових парламентських виборів, то це не вплине на його ухвалення в цілому. "Для того, щоб поправка увійшла до тексту закону, за неї має проголосувати 226 депутатів", - нагадав Шкіль.

Видео дня

Нагадаємо, що в середу голова фракції НУ-НС В’ячеслав Кириленко припустив, що його політична сила внесе пропозицію про включення фінансування позачергових виборів парламенту до законопроекту про першочергові антикризові заходи під час розгляду його Верховною Радою в другому читанні.

29 жовтня Верховна Рада затвердила першочергові антикризові заходи в першому читанні, але відмовилася виділити 417,5 млн гривень з державного бюджету на 2008 рік для фінансування підготовки й проведення позачергових виборів парламенту.