newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Євро досяг мінімуму щодо долара за 19 місяців

189
Євро досяг мінімуму щодо долара за 19 місяців

Курс європейської валюти під час відкриття торгів у Європі у вівторок знизився щодо долара до найнижчого з березня 2007 року показника на тлі заяви голови Федеральної резервної системи (ФРС) США Бена Бернанке про доцільність розробки додаткового пакету заходів стимулювання економіки в умовах світової фінансової кризи, повідомляє агентство Франс Прес.

Видео дня

На момент відкриття торгів у вівторок за євро давали 1,3237 долара. Незабаром після відкриття торгів курс євро дещо вирівнявся – до 1,3250 долара.

У понеділок голова ФРС США Бен Бернанке, виступаючи в Бюджетному комітеті палати представників конгресу США, заявив, що він підтримує ідею розробки додаткового пакету заходів стимулювання економіки.

Він пояснив це тим, що американська економіка, ймовірно, залишатиметься слабкою ще декілька кварталів. Зважаючи на ризик тривалого спаду, Бернанке заявив, що вважає доречним розгляд Конгресом фінансового пакету.

Раніше цього року президент США Джордж Буш підписав 168-мільярдний законопроект стимулювання економіки, проте у вересні сенатори заблокували ухвалення другого пакету заходів.

Фінансова криза змусила уряд вживати на початку жовтня екстрених заходів і виділити на стабілізацію фінансових ринків 700 мільярдів доларів. Передбачається, що 250 мільярдів із цієї суми буде спрямовано на часткову націоналізацію дев'яти провідних банків країни.

Спікер палати представників Ненсі Пелосі припустила раніше, що Конгрес може зібратися після президентських виборів 4 листопада для розгляду ще одного стабілізаційного пакету заходів вартістю 150 мільярдів доларів, пише РИА Новости.