Примите участие
в розыгрыше
Android смартфона Участвовать
Приз
БлогиМир

/Новости политики

Кому що, а Ющенко знов грається в козацтво

112Читать материал на украинском

фото пресс-служба Президента УкраиныПрезидент України Віктор Ющенко у Каневі взяв участь у Раді Українського козацтва. Виступаючи під час засідання, Глава держави висловив переконання, що «козацька ідея має значний потенціал для консолідації Української нації». Він наголосив на важливій ролі, яку мають відігравати громадські козацькі організації у відродженні національної спадщини Українського народу. Про це повідомляє прес-служба Ющенка.

Керівники козацьких організацій високо оцінили підписаний Президентом України 4 травня ц.р. за результатами дворічної роботи Ради Указ про «Про заходи з підтримки розвитку Українського козацтва».

Указом передбачено участь козацьких громадських організацій у заходах із забезпечення охорони громадського порядку і державного кордону, рятувальних, інших спеціальних заходах; участь у реалізації історико-культурних проектів, у першу чергу пов'язаних з історією Українського козацтва та подій козацької доби. Окремим напрямом визначено участь козацтва у патріотично-виховній роботі з молоддю, проведення фізкультурно-оздоровчих заходів, а також реалізація заходів, спрямованих на подолання дитячої безпритульності та бездоглядності.

Глава держави зосередив увагу учасників зібрання на чіткому дотриманні принципових положень цього Указу.

У свою чергу керівники козацьких організацій заявили про готовність докласти зусиль для відродження і розвитку історичних, патріотичних, культурних традицій Українського козацтва, а також висловили підтримку Президенту України Вікторові Ющенку у здійсненні ним "курсу на демократизацію суспільства та європейський вибір держави".

Наши блоги