Тимошенко розповіла про парламентське бл$дство

Тимошенко розповіла про парламентське бл$дство

Тимошенко розповіла, як чоловіки торгують тілом

На переконання Юлії Тимошенко, сьогодні у Верховній Раді на екрані замість результатів голосувань варто було б транслювати біржові показники.

«Наприклад, один Кінах коштує три Ковтуненка, один Надоша – три мільярди», - навела приклад Тимошенко.

Лідер БЮТ переконана, що якщо Президент не розпустить парламент, то коаліція отримає триста голосів, оскільки сьогоднішні спокуси для депутатів сягають 10 мільйонів доларів. В той же час, вона додала, що «клан Януковича купує не народних депутатів, а майбутнє України».

Видео дня

фото Дима Богданов/ОБОЗ

На завершення прес-конференції Тимошенко зауважила, що «у суспільстві прийнято засуджувати жінку, що торгує своїм тілом. Зараз у Верховній Раді це почали робити чоловіки, причому вони навіть змінюють стать (фракцію)».

«Леді Ю» розкрила секрет «містера Я»: він гірше за Л.Д.

фото Дима Богданов/ОБОЗТимошенко сподівається на те, що Президент зрозуміє, що «клан Януковича – загроза для України. і прийме законне правове рішення по розпуску ВР». Про це лідерка БЮТ розповіла журналістам на прес-конференції. Вона також закликала громадян України звертатися листами, телеграмами та телефоном до Президента і вимагати від нього розпуску Верховної Ради.

Після вчорашньої зустрічі з Президентом лідер БЮТ зробила три висновки: що він теж усвідомлює загрози українській державності; не збирається бездіяльно спостерігати; діятиме виключно в руслі Конституції і законів. Причому, останнє Тимошенко обіцяє йому забезпечити.

Вона також наголошує, що закликає народ і Президента не до революції, а до законних конституційних дій.

Рішення, які приймає чинна більшість, - нелегітимні

Нинішня коаліція національної єдності приймає рішення, які не є легітимними, переконана Тимошенко. 23 березня на прес-конференції вона нагадала журналістам, що за Конституцією коаліцію можуть створювати фракції Верховної ради, а наразі до коаліції разом з фракціями входять депутати-перебіжчики. Таким чином, цей факт дозволяє говорити про нелегітимність парламентської більшості і прийнятих нею рішень, вважає Тимошенко.

Опозиціонерка нагадала, що 25 серпня 2006 року минув останній термін, коли новообрані члени уряду повинні були відмовитись від депутатських повноважень, чого вони не зробили. Це, на думку Тимошенко, позбавляє Кабмін легітимності. Вона також стверджує, що у нинішній Верховній Раді працюють «маріонеткові партії і депутати, що обслуговують рішення двох-трьох людей», причому голосуються ці рішення не думаючи, оскільки «у цій Верховній Раді усе вирішують гроші».

За словами Юлії Тимошенко, сьогоднішня ситуація в країні гірша, ніж при Кучмі. «При Кучмі було до десяти кланів, які Кучма контролював. Зараз один клан, який за умови набрання трьохсот голосів, отримає безконтрольну владу і розшматує Україну», - заявила Тимошенко.

Тимошенко розпочинає нову революцію?

Юлія Тимошенко поновлює роботу Національного комітету порятунку. Про це лідерка БЮТ повідомила на прес-конференції 23 березня. За її словами, цей комітет 2004 року, в дні Майдану об’єднав усі демократичні сили, допоміг подолати режим Кучми. Це об’єднання, на думку Тимошенко, адже безвідповідальні і антиконституційні дії парламентської більшості свідчать про початок державного перевороту в країні.

Усім бажаючим працювати у поновленому Комітеті лідер БЮТ назвала номер, по якому можна звертатися: 8 800 5040400. До роботи в Комітеті вона запросила усі громадські організації України.

фото Дима Богданов/ОБОЗ

Вже в понеділок Тимошенко планує провести перше засідання Комітету, на якому буде прийнятий алгоритм дій щодо усунення нинішньої влади. Вона також зауважила, що в Комітеті не буде лідерів, а лише секретар, що буде фіксувати рішення.

За словами лідера БЮТ, рішення про поновлення Комітету було прийнято нею після обговорення ситуації в країні з Віктором Балогою.