Хто отримав звання "Людина року" і за що?

2,6 т.
Хто отримав звання 'Людина року' і за що?

фото Виктор Арнаутов/ОБОЗ

Спочатку шість ведучих, що розбился на три пари, Ольга Сумська та Олександр Колодії, Марія Єфросініна та Павло Шилько (діджей Паша), Остап Стука та Людмила Харів, виголосили урочисту вступну промову і після того, як по всій залі гордо пролунало: «Нехай осяє священний вогонь Прометея нездоланне прагнення людини досягти високої мети!», почалась роздача статуеток. Майже шестигодинна церемонія дуже нагадувала голівудський "Оскар", багато подяк (але на відміну від американців, не лише родичам та близьким, а ще й численним спонсорам), ще більше діамантів та розкішних нарядів. Дивіться фоторепортаж «Как Владислав Яма поставил Могилевскую в неудобное положение»

Видео дня

У гуманітарному блоці були наступні номінаціїї та переможці:

Звання кращого журналіста року в галузі друкованих ЗМІ отримав Володимир Скачко, газета "Кіевскій телеграфъ", а у галузі електронних - ведучий телеканалу "ICTV" Савік Шустер.

фото Виктор Арнаутов/ОБОЗ

У номінації "Вчений року" перемогу здобув Антон Наумовець, академік, віце-президент НАН України, як зазначила політик та бізнес-вумен Інна Богословська, що вручала йому статуетку: "Слово ум заложено у этого человека даже в фамилию".

Митцем 2006 року став Сергій Буковський, заслужений діяч мистецтв України, режисер-документаліст.

Кращим актором був визнаний Давид Бабаєв, народний артист України, актор театру російської драми ім. Лесі Українки.

У номінації "Спортсмен року" перемогла не одна людина, статуетку отримали Олена Грушина та Руслан Гончаров, бронзові призери Олімпійськиї ігор в Турині з фігурного катання.

Юним талантом року було визнано Віктора Мельника, юного оперного співак, переможця теелвізійного проекту "Шанс".

А найбільш щедрим меценатом став Микола Петренко, голова зборів учасників Асоціації "Український діловий центр економічного розвитку СНД".

У соціально-політичному блоці були наступні номінаціїї та переможці:

фото Виктор Арнаутов/ОБОЗ

Регіональним лідером року стала Віра Ульянченко, голова Київської облдержадміністрації, "Міським головою року" визнали Володмира Чайку, міського голову м. Миколаїв, який аби переконати, що вміє не лише добре керувати,а ще й співати, чи то навмисно, чи то без іронічного умислу, виконав пісню «Дивлюсь я на небо...» ( вірш Т.Г.Шевченко), у якій є слова "Чому я не сокіл, чому не літаю".

фото Виктор Арнаутов/ОБОЗУ фінансово-економічному блоці були наступні номінаціїї та переможці:

У номінації "Промисловець року" перемогу одержав Віталій Сацький, голова правління ВАТ "Запоріжсталь".

Підприємцем року став Микола Толмачов, генеральний директор компанії "Т.М.М".

Звання кращий менеджер року отримав Ігор Кравець, державний службовець, генеральний директор УДППЗ "Укрпошта".

Фінансистом року Вища Академічна Рада назвала Віктора Капустіна, голову правління "ВАТ "УКРЕКСІМБАНК".

У номінації "Лідер малого та сереьного бізнесу" першим стало ТОВ "КВІН-СВІГ" та його генеральний директор Ігор Андросов.

Національною торговельною маркою року визнано ТМ "Щедрий дар", виробник рослинної олії.

У номінації "Інвестиція року" перемогли інвестиційні проекти компанії "Драгон Капітал", яку очолює Томаш Фіала.

Кращим же аграрієм року визнано Станіслава Войтовича, голову спостережної Ради ТОВ "Тульчинський маслосирзавод".

Також програмою "Людина року-2006" були передбачені міжнародні та спеціальні премії. Таким чином, міжнародну премію в галузі суспільно-політичної діяльності отримав президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв; спеціальна премія за укріплення партнерських та дружніх стосунків між Україною та ЄС дісталася Хав'єру Солану, Верховному представнику з питань Спільної зовнішньої політики та політики безпеки ЄС; міжнародну премію в галузі дипломатії отримав Надзвичайний та Повноважений Посол Республіки Корея в Україні Хо Сун Чьол, премію в галузі благодійництва та меценатства призначили Івану Гинянському, відомому бізнесмену та меценату українського походження; міжнародну премію в галузі культури та мистецтва отримав Ігор Демарін, заслужений артист України, а за видатний внесок в розвиток культури та мистецтва нагородили Кіма Брейтбурга, заслуженого діяча мстецтв Російської Федерації. Спеціальна нагорода "Телепроект року" дісталася популярному телевізійному шоу "Танці із зірками", що побило усі рейтинги.

Видання "Единственная" аби не влаштовувати таку масштабну церемонію як "Viva!" вирішило приєднатися до програми "Людина року-2006" та визначило шляхом голосування читачів Жінку року, нею стала Лілія Подкопаєва, олімпійська чемпіонка у 1996 році із спортивної гімнастики, яка серед української еліти започаткувала моду на усиновлення. А газета "Комсомольская правда" оголосила Кумира нації, таке звання отримав визначний актор Богдан Ступка.