Янукович пропонував посмоктати Ахметову?!

614
Янукович пропонував посмоктати Ахметову?!

Вчора під час драматичного матчу на кубок УЕФА «Шахтар» – «Севілья» у VIP ложі донецького стадіону „Олімпійський” були помічені далеко не останні особи держави - Рінат Ахметов, власник «Шахтаря», та голова Уряду Віктор Янукович. З ними в спеціальній стадіонній ложі також вболівав щосили Борис Колесніков – друг дитинства Ріната Ахметова, нардеп та відомий кондитер. Протягом матчу тріо кілька разів потрапляло до об’єктивів телекамер. Одразу після забитого «Шахтарями» другого голу уважний глядач міг спостерігати цікаву сценку, яка дещо нагадала нам епізод зустрічі Януковича і Путіна під час військового параду у далекому 2004 році. Тоді Віктор Федорович запропонував главі РФ посмоктати цукерку?

Отже, після забитого голу Янукович дістав з кишені тонкий довгастий предмет світлого кольору. Він був схожий на цукерку, цигарку чи навіть ручку. Однак наступними діями Віктор Федорович майже розвіяв сумніви щодо призначення предмета – він повернувся до кожного з своїх колег по VIP-ложі і запропонував їм те, що тримав у руці.

На жаль, фоторепортери зловили VIP-глядачів у момент, за кілька хвилин до описаного

Видео дня

На жаль, режисер трансляції не дав глядачам додивитися епізод і достеменно дізнатися, що ж пропонував Віктор Федорович своїм сусідам. Однак ця загадка стала однією з головних тем (після результату мітчу), які обговорювалися нашими колегами.

Під час запеклих словесних баталій сторони дійшли висновку, що найменш імовірною є версія про кулькову ручку. Справді: навіщо Віктор Федорович пропонував би своїм приятелям цей канцелярський товар? - Явно, не для продажу. Тим більше, його сусідам по представницькій ложі хотілося в цей момент розгадувати кросворд чи писати листи.

Можливо також, що це була цигарка, однак досі жоден із поважних глядачів не був помічений у складі затятих курців. До того ж ми віримо, що і Віктор Федорович, і Рінат Леонідович, і Борис Вікторович, які були присутніми на футбольному матчі, усвідомлювати важливість пропагування здорового способу життя. Вони не стали б рекламувати тютюнопаління своїм співвітчизникам та ще й під час свята футболу.

Тим більше не віриться, що Віктор Янукович міг запропонувати своїм сусідам викурити «косячок», щоб знати напругу та розслабитися. Отже, найвірогіднішим варіантом залишається цукерка. Втім, ми не збираємося нав’язувати власну думку і пропонуємо читачам самим визначитися. Публікуємо фото тих предметів, схожих не той, що Янукович пропонував своїм приятелям. А власні версії читачі можуть залишати в коментарях.

Не виключено, що саме ця цукерка всіх розвеселила

Або ця

Втім, білий предмет міг бути і не цукеркою