Школу замінували згідно з порадами журналу «Єралаш»

Школу замінували згідно з порадами журналу «Єралаш»

Вранці 6-го лютого на Полтавщині до Комсомольського міськвідділу міліції надійшов телефонний дзвінок про те, що замінована загальноосвітня школа 1-го та 3-го ступенів.

Про це повідомили «Обозревателю» у прес-службі МНС України.

Як розповіла її директор Наталія Тягай, напередодні по обіді подібний дзвінок пролунав і на її робочому телефоні. Через те, що голос був дитячий, директор по-батьківські відчитала жартівників. Але працівники МНС не могли не прореагувати на такий дзвінок і повідомили всі необхідні служби про надзвичайну подію.

Також із Кременчука прибув спеціаліст вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС. А рятувальники МНС оперативно провели евакуацію дітей і дорослих: за десять хвилин 416 школярів і 39 чоловік обслуговуючого персоналу були виведені у безпечне місце.

Спеціалісти з самого початку розслідування схилялися до думки, що подібна загроза все ж таки виявиться жартом школярів. Близько 11:00 вони закінчили повне обстеження будівлі, в якій не знайшли жодного вибухонебезпечного пристрою.

Подібний випадок стався в Комсомольську три роки тому, тоді на двох школярів дев’яти та одинадцяти років була заведена карна справа, бо ті «замінували» аж три школи.

Сьогодні по виявленню порушників правопорядку проводиться слідство, при цьому використовується запис розмови з погрозами, який був записаний працівниками міліції. Деякі свідки події розповідають, що до такого вчинку школярів міг спонукати перегляд дитячого кіножурналу «Єралаш», який транслювали по телебаченню вихідного дня. Саме цей випуск був присвячений жартам дітей щодо підриву своєї улюбленої школи.