DJ Скрипка дал жару, аж Рыбачук пустился в пляс! ФОТО

615
DJ Скрипка дал жару, аж Рыбачук пустился в пляс! ФОТО

У Культурно-Мистецькому Центрі Києво-Могилянської Академії пройшли традиційні вечорниці, організовані Олегом Скрипкою та фестивалем «Країна Мрій».

Зала КМЦ була вщент заповнена людьми в етнічному одязі, адже всі, вдягнені в національне проходили на вечорниці безкоштовно, якщо твій образ було стилізовано під українське – доводилось платити двадцятку, а звично вдягнені викладали вчетверо більше – 80 гривень.

Такі умови зробили свою справу і забезпечили натовпи молоді у вишиванках. Як завжди, на фестивалі були як старі, так і малі.

Місця було замало, що, як вкотре, свідчило про потребу розширювати подібні заходи. На вході стояла охорона – вусаті козаки.

Видео дня

Завітали на вечорниці також різні важливі персони шоу-бізнесу і політики.

Так, Фагот з гурту «ТНМК» був вдягнений в чорну вишиванку, вишиту 80-річною бабусею його друга: «побачивши вишиту скатертину в гостях у мого друга, я не втримався і сказав, що хочу, аби бабуся мені зробила вишиванку».

«Стільки народу прийшло, про що це свідчить, про те, що людям це подобається, що вони хочуть, щоб таке відбувалося і воно буде відбуватись – радісно зауважив співак, - Я не здивований, повинно бути, щоб було багато молоді, чому треба дивуватись, що українці ходять в українському вбранні».

Впіймали ми на вечорницях також колишнього держсекретаря Олега Рибачука. Він зізнався в тому, що він тусовщик, але через роботу, яка пов’язана з міжнародною діяльністю, перестав ходити на «дипломатичні» тусовки, але почав ходити до друзів.

«Мені подобається Вікторія Гресь і останні три роки я відвідую організовані нею заходи. Я – театрал, мені дуже подобаються театральні вистави, модернова практика».

Під офіційним жакетом Олега Рибачука красувалась вишивка: «Мені обіцяли подарувати повний стрий, я чекаю, скільки років мені його шитимуть мої друзі політики» - зізнався колишній секретар РНБО.

Роман Чайка, музикант "Мертвого Півня" по життю, журналіст 5-го каналу за професією, не витримав дрес-код. Але з задоволенням поговорив про сучасну українську літературу, журналіст зізнався, що рухатись в ногу з часом йому допомагає письменниця Світлана Поваляєва, допомагає, забезпечуючи всіма видавничими новинками: «Як на мене на 2006 – 2007 роки найцікавішим лишається Андрухович і Жадан. Свіжий Дереш чекає свого часу, ніяк не встигаю його прочитати».

«Ця країна побудована на конфлікті двох цивілізацій, причому російська цивілізація абсолютно ігнорує українську, а українська обізнана з надбаннями обох, - зауважив Роман, підкреслюючи, що завдяки такі люди як Андрій Курков протистоять шовіністичній убогості російськомовної більшості.

фото Роман Чорномаз/ОБОЗ