Міліціонери ходять на ринок за «порнушкою»

Міліціонери ходять на ринок за «порнушкою»

За один тиждень працівники столичного Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, провели кілька перевірок столичного книжкового ринку «Петрівка». Особливо цікавила правоохоронців продукція порнографічного ґатунку.

Загалом стражі порядку задокументували 21 злочин, передбачений статтею 301 КК України: «Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів», за якою існує цілком реальна можливість отримати до трьох років обмеження волі, повідомляє Департамент зв’язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ.

Міліціонери затримали кількох розповсюджувачів порнушки, серед яких виявилися навіть тиражувальники незаконного товару. «Один із затриманих пропагандистів «полунички», 35-річний мешканець Броварів, використовував своє торговельне місце на ринку під склад порновідео. Правоохоронцями там було виявлено та вилучено 363 DVD та 187 відеокасет з записами порнографічного характеру, а також 162 поліграфічні обкладинки для дисків - з порнографічними зображеннями», - зазначають у департаменті зв’язків з громадськістю. Тепер «кіноману» світить строк до 5 років. До того ж з’ясувалося, що порноторговець не лише розповсюджував аморальну продукцію сам, а ще й залучив до цього трьох інших громадян, молодих мешканців столиці. Всі вони вже затримувалися працівниками київського УБЗПТЛ за розповсюдження продукції порнографічного характеру, навіть у поточному році. Щоправда, досі відбувалися штрафами.

Але тепер броварчанину не позаздриш – його утримують в ІТТ столичної міліції. Слідство встановило, що оригінали порнографічних творів надходили до столичного ринку переважно з території Російської Федерації. Всю вилучену порновідеопродукцію направлено до Експертної комісії з питань захисту суспільної моралі.