«Інтер» кинув «Comedy Club» на дванадцять програм

193
«Інтер» кинув «Comedy Club» на дванадцять програм

Сьогодні в офісі «Обоза» відбулася прес-конференція резидентів «Comedy Club UA». Незважаючи на те, що учасники запізнилися на пів години преса чекала їх з нетерпінням і залишилася задоволеною бесідою з ними. Основною темою розмови звичайно стало те, що «ССUa» залишає телеканал «Інтер» і шукає собі нового роботодавця. Щоправда як зізнався Максим Бахаматов — вони не оббивають пороги центральних каналів, а навіть навпаки — телеканали обривають їхні телефони засипаючи пропозиціями. Іноді навіть пропозиціями особистими — працювати ведучим якогось шоу.

фото Роман Чорномаз / ОБОЗ

Причина того, що «ССUa» завершує свою співпрацю з телеканалом «Інтер» банальна — по перше, телеканал втратив абсолютний інтерес до «ССUa», навіть не зважаючи на рейтинги і те, що шоу було хоч і надзвичайно дорогим, так само й прибутковим.

«Було керівництво південь, стало північ. Абсолютна апатія до процесу роботи і коли таке бачиш то з’являється відчуття того, що тобі цього вже не треба» — коментує Максим Бахматов.

По друге, телеканал не оплатив зйомки останніх дванадцяти програм, які тим не менш продовжує транслювати. Зупиняти процес показу резиденти не збираються, адже потім у судовому порядку відсудять у «Інтера» більшу зарплатню.

Не виключають резиденти і можлитвості «брудної гри» зі сторони студії «95 квартал», які замінять «ССUa» своїм новим шоу.

Зате з «ССUa» залишиться їх спонсор — водка. Що правда, яка, ще не відомо, адже за право бути спонсором сперечаються «дві водки»

Швидше за все, глядачі «Інтера» зможуть ще принаймні місяць проводити суботні вечори у компанії «ССUa», далі ж доведеться шукати «ССUa» у сітці іншого каналу. Резиденти не виключають навіть можливості появи їхнього шоу на «Новому каналі» який знає, що це за продукт «Comedy».

На сьогодні «ССUa» з’являється і в регіонах, так уже відкрито сім представництв.