1 октября • обновлено в 18:36
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Новости политики

Черновецкий обругал Томенко. Бродский его защитил

Мэр Киева Леонид Черновецкий в программе «Свобода слова» на телеканале ICTV не сдеpживал гнева в адрес представителя БЮТ Николая Томенко. «Томенко служил мэру Омельченко и лизал ему зад с утра до вечера. А теперь он обвиняет меня в том, что я приватизирую землю! Из-за его заявления, чтобы он не брехал, я сделал такое заявление в прессе», - заявил Черновецкий.

Он также обвинил Томенко в продажности. «Он живет на деньги Бродского. Но я не хочу о нем говорить, потому что это не политическая фигура, это так – марионетка, которая существует то на одних деньгах, то на других», - сказал мэр. Аргументируя свое заявление о продажности Томенко, он сказал: «Да вы посмотрите на его костюм!»

Черновецький може скупити найвідоміших кутюр’є

«Лише за один день — 28 вересня — міська громада втратила стільки грошей, що можна придбати не лише дорогий костюм, а скупити декілька найпопулярніших у світі будинків моди», — заявив Михайло Бродський, коментуючи висловлювання мера Києва Леоніда Черновецького в прямому ефірі телепрограми «Свобода слова» телеканалу ICTV. Черновецький звинуватив Миколу Томенка у продажності, і в якості доказу порадив подивитися на костюм депутата.

Про це повідомляє прес-служба Михайла Бродського.

Бродський переконаний, що під час передачі з Леонідом Черновецьким трапилася справжня істерика, мовити якої цілком очевидні: напередодні, 28 червня Київрада за безцінь розпродала землі, ринкова вартість яких складає понад 10 млрд. грн. «Леонід Михайлович прекрасно розуміє, що після проведення такої оборудки йому не уникнути відповідальності та безславного завершення кар'єри, - говорить Бродський, - тому-то й поводиться неадекватно, особливо по відношенню до осіб, котрі говорять правду про тіньову діяльність київського мера».

Михайло Бродський уточнив, що депутат ВР Микола Томенко належить саме до тих осіб, котрі перешкоджали, перешкоджають і перешкоджатимуть злочинній діяльності Черновецького. «І саме цим я пояснюю істерику глави новоявленої сім'ї Черновецьких».

Київські БЮТівці влаштували позачерговий розбір польотів

У суботу, 30 вересня, фракція БЮТ у Київраді зібралася на позачергове засідання для обговорення питань, які були розглянуті під час сесії Київради.

«Фракція БЮТ у Києвраді справді сьогодні збиралася на позачергове засідання», — підтвердив «Обозревателю» член фракції Олександр Бригінець.

«Особисто я проти тих трьох питань, які підтримав БЮТ. Я маю на увазі питання щодо ЗМІ, земельне питання, а також комунальних платежів», — підкреслив він.

Нагадаємо, на минулій сесії Київрада своїм рішенням звільнила керівництво комунальних ЗМІ Києва, при цьому не призначивши виконуючих обов’язків. Також було прийняте рішення про підвищення комунальних платежів та ухвалили майже 60 рішень щодо земельних питань.

Цікавим є те, що Блок Юлії Тимошенко, який є опозиційним до мера Леоніда Черновецького, частково підтримав ці вигідні для мера рішення.

«Моя пропозиція полягає у тому, що членство у фракції тих людей, які голосували за підвищення комунальних платежів, було призупинене», — заявляє Бригінець. Однак цього не сталося.

Він нагадав, що підтримка підвищення цін на комунальні послуги деякими депутатами БЮТ у Київраді суперечить загальній позиції БЮТ, якої блок притримується у Верховній Раді.

Також за його словами, оскільки Київрада не призначила виконуючих обов’язків комунальними ЗМІ, тепер по закінченню сесії це має право зробити особисто Черновецький. Що дасть змогу призначити Чернівецькому на ці посади лояльних йому людей.

«Ці ЗМІ будуть в ручному режимі керуватися в.о., які будуть повністю лояльними меру», — переконаний він.

Бригінець наполягає на тому, що юридична служба фракції БЮТ повинна домагатися скасування цих рішень.

Ты еще не подписан на наш Telegram? Быстро жми!

Автор

Новости политики

Топ-публикации

Топ-блоги