newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Безмежні можливості "ФотоОбозу", 27 сентября 2006

288
Безмежні можливості 'ФотоОбозу', 27 сентября 2006

Аби розкрити для себе всі можливості "ФотоОбозу", Вам треба зареєструватись. Після цього Ви самі зможете легко створювати на цьому сайті альбоми та публікувати в них власні фотографії.

Ви можете безкоштовно розмістити необмежену кількість фотографій.

Ви спроможні обмежувати доступ сторонніх користувачів до Ваших альбомів - достатньо при публікації альбому не позначати пункт "Дозволити перегляд іншим користувачам". В такому разі Ваш альбом зможуть переглядати лише ті користувачі, яким Ви надішлете запрошення. І – лише після реєстрації на "ФотоОбозі".

Пам’ятайте, що всі фотографії, призначені для загального перегляду, проходять попередню модерацію – таким чином ми захищаємо наших відвідувачів від протизаконних публікацій.

Видео дня

Чим «ФотоОбоз» відрізняється від інших фотосайтів?

1. На персональній сторінці ви можете створювати альбоми і розміщувати в них свої фотографії, як вважаєте за потрібне.

2. При завантаженні фотографії в альбом сайт автоматично змінює її розмір до 512 пікселів по довшій стороні.

3. Продуманий і простий дизайн зі зручним достеменно зрозумілим інтерфейсом.

4. Кількість альбомів, які бажаєте створити, чи кількість фото, котрі завантажуєте, не лімітовані.

Що таке «альбоми»?

Віртуальна галерея автора максимально спрощена для зручності користування. Вона складається з альбомів. В альбомах розміщуються Ваші фото. Автор може створити стільки альбомів, скільки йому необхідно (наприклад: «Природа», «Сім’я», «Мої портрети» тощо) й надалі публікувати в них свої роботи.

Які обмеження на розмір і об’єм фотографії?

Не обмежено.

Як мені завантажити фотографії на сайт?

Якщо Ви не зареєстровані

Вам потрібно зареєструватися, заповнивши анкету. Після внесення своїх даних і відправки їх на сервер перевірте поштову скриньку, яку вказали при реєстрації. Туди має надійти лист із підтвердженням реєстрації.

Для підтвердження натисніть на лінк, який вказано у листі, та введіть на сторінці, що відкрилася, свій реєстраційний код. Після відправки коду ваш обліковий запис користувача буде активовано.

Для зареєстрованих користувачів

Щоб увійти на свою сторінку, вкажіть в полях входу адресу поштової скриньки та пароль. Після здійснення входу Ви автоматично потрапите в розділ сайту «Моя сторінка». Натисніть на кнопку «Створити новий альбом» (якщо Ви ще не маєте створеного альбому або хочете завантажити фото в окремий). Укажіть назву та інші необхідні дані.

Після створення альбому натисніть на кнопку, яка знаходиться під альбомом, «Додати фотографію». Натиснувши кнопку «Огляд», виберіть на своєму комп’ютері фото, яке бажаєте завантажити. Вкажіть назву і тематику. За бажанням можна додавати опис і ключові слова, що полегшать пошук конкретної фотографії. Натисніть кнопку «Завантажити». Поля «Назва і тема» обов’язкові.

Також є можливість додавання в альбом до 10 фотографій одразу. Для цього потрібно натиснути посилання «Додати групу фотографій» під альбомом. При завантаженні обов’язково вказуйте назви.

Як додати коментар до фото?

Якщо Ви зареєстрований користувач і потрапили на сайт через форму входу (авторизувалися), відкрийте фото, яке Ви хочете прокоментувати, і під ним в текстовому полі наберіть цей коментар. Після чого відправте його.

Авторизовані користувачі можуть залишати коментар як від свого імені, так і анонімно. Користувачі, які не авторизувалися, не мають змоги залишати коментарі.