newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Янукович пообіцяв підвищити зарплату медикам

Янукович пообіцяв підвищити зарплату медикам

Прем’єр-міністр Віктор Янукович провів робочу зустріч з Міністром охорони здоров’я Юрієм Поляченком. В ході розмови Юрій Поляченко доповів Главі Уряду про стан справ в системі охорони здоров’я. Зокрема, мова йшла про створення в Україні національних центрів боротьби з туберкульозом та з ВІЛ/СНІДом, Національного центру серця, Національного інституту раку, Всеукраїнського центру охорони здоров'я матері і дитини.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

Під час зустрічі також обговорювалося питання формування бюджету галузі на наступний рік. Зокрема, йшлося про поетапне підвищення в наступному році заробітної плати працівникам сфери охорони здоров’я, в першу чергу медикам, які працюють в сільській місцевості. Крім того, розглядається можливість співпраці між МОЗ та обласними державними адміністраціями щодо створення соціальних та професійних умов для молодих фахівців, які їдуть працювати в село, зокрема забезпечення їх житлом, а першого робочого місця – необхідним медичним обладнанням.

Глава Уряду доручив вивчити питання щодо стабілізації цін на ліки та вироби медичного призначення. При цьому наголошувалося на підвищені рівня контролю та фінансової дисципліни при закупівлі медикаментів і медичного обладнання в системі охорони здоров’я.