Укази Ющенко буде візувати міськрада Єнакієво?

216
Укази Ющенко буде візувати міськрада Єнакієво?

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко розкритикувала позицію Прем’єр-міністра Віктора Януковича, який вважає, що укази Президента України не є правомочними без підпису профільного міністра та голови Кабінету міністрів. Про це повідомляє прес-служба БЮТ.

Видео дня

«Віктор Янукович не просто руйнує сферу повноважень президента, а створює загрози національній безпеці. Загалом, - така політика характеризує „добрі наміри” Партії регіонів та її лідера у найближчій перспективі. На наших очах відбувається свідоме руйнування інституту президентства, дискредитація самої посади глави держави. Якщо сьогодні цю тенденцію не зупинити, то не виключено, що Янукович через два-три дні буде вимагати у Президента заздалегідь візувати свої укази у Єнакіївській міськраді, особистого астролога Партії регіонів чи у помічника Тараса Чорновола», — заявила Тимошенко.

Вона пообіцяла, що опозиційні сили ніколи не допустять, щоб «шоу з президентськими указами, організоване прем’єр-міністром, стало розминкою перед повним правовим нігілізмом та запровадженням абсолютного нехтування законів з боку “вчорашніх”.

„Ми бачимо, що під маскою контрасигнації сьогодні у владу приходить контрреволюція – знущаються не тільки над президентською посадою, а над всіма людьми, які два роки тому повірили, що можуть жити у нормальній країні”, - сказала Юлія Тимошенко.