"Наша Україна" готова підтримати Януковича у мовному питанні

'Наша Україна' готова підтримати Януковича у мовному питанні

Якщо прем’єр Янукович збирається винести на розгляд парламенту закон про мови, яким посилить статус української як державної і цим самим виконає пункт Універсалу національної єдності, під яким стоїть і його підпис, то "Наша Україна" такий крок буде тільки вітати.

Про це, як повідомляє прес-служба "Нашої України", сказав народний депутат В’ячеслав Кириленко.

"Якщо ж мова йде про посилення напруги навколо мовного питання і внесення законопроекту, який передбачатиме статус російської як другої державної чи офіційної, то такий законопроект у парламенті не пройде. Переконаний – антикризова коаліція добре розуміє, що конституційної більшості для зміни статті 10 Конституції щодо статусу державної мови вона мати не буде. Якщо так, то такого роду пропозиції можуть лише слугувати посиленню напруги в суспільстві", - заявив Кириленко.

Видео дня

"Проведення ж референдуму перетвориться на елементарну політичну акцію, оскільки референдум не має прямої дії і його наслідки все одно потрібно буде імплементувати через парламент, який буде змушений вносити в такому випадку зміни до Конституції. Тому референдум – якщо він буде запропонований суспільству прем’єром Януковичем чи Партією регіонів - стане лише політичною акцією, яка не сприятиме об’єднанню наших співвітчизників", - вважає В’ячеслав Кириленко.

Інфографіка - www.umservice.net