Янукович – агент НАТО?

Янукович – агент НАТО?

Кореспондент «Оглядача» привіз з Білорусії погану новину для фанатів московського православ’я та затятих прихильників єднання України, Білорусії, Росії. Справа в тому, що їх улюблений політик Віктор Федорович Янукович, про якого говорять, що він має білоруське, російське та українське коріння, насправді за походженням набагато ближчий до Європи та Північно-Атлантичного Альянсу.

Відвідавши Білоруське село Януки, звідки на Донбас на початку минулого століття виїхав дід Януковича по батьківській лінії, «Оглядач» дізнався, що предки нашого прем’єра за походженням - поляки, а за віросповіданням - католики. (Може тому, Віктор Федорович плутає православні свята).

В Януках досі розмовляють польсько-білоруським «суржиком», а обрядові пісні на Великдень або Різдво співають чистою польською мовою. Місцеві Януковичі знають про свої корені, тож усі, як один, розповідали «Оглядачу», що вони нащадки поляків, а раніше це були польські землі. В першу чергу, цей факт підтверджують імена місцевих жителів: Юзік Янукович, Марися Янукович, Ангелина Янукович, є навіть Адольф Янукович.

Видео дня

У слов’ян за традицією національність передається по батьківській лінії, отже за національністю наш Віктор Федорович - поляк.

Кореспондент «Оглядача» пару днів пожив в оточенні суцільних Януковичів в родовому селі Януки. Поспілкуватися, нажаль, пощастило не з усіма, бо дехто був надміру зайнятий, а дехто – пардон, у запої. Про Януки навіть приказка в сусідніх селах ходить: три хати, три алкоголіки. Але назагал родичі Януковича - дуже милі люди. Живуть звичайними сільськими турботами: бульба та корови. І дуже жалкують, що нашого-їхнього Януковича не вибрали Президентом: «Був би в Україні свій Лукашенко».

Про білорусько –польських родичів нашого прем’єра читайте в завтрашньому репортажі Тетяни Чорновіл.