"Суперпопулізм" депутатів збив з пантелику губернатора

336
'Суперпопулізм' депутатів збив з пантелику губернатора

Рішення Верховної Ради про мораторій на підвищення комунальних тарифів було „суперпопулізмом“. Так його прокоментував губернатор Полтавської області Валерій Асадчев.

Голова Полтавської обласної держадміністрації Валерій Асадчев каже, що не знає, як бути. За його словами, парламент ухвалив рішення, яке порушує закони та Конституцію. Одна із проблем полягає в тому, що Рада не виділила місцевим органам влади додаткових коштів. Тому знизити тарифи буде неможливо, унаслідок чого, на думку Асадчева, почнуться судові процеси та акції протесту.

Як вважає голова Васильківської районної держадміністрації В‘ячеслав Білоус, парламент повинен буде переглянути бюджет на 2007 рік - заклавши відповідні кошти до стабілізаційного фонду. Улітку чимало міст і областей переглянули тарифи, після того як підскочили ціни на російський газ. Збиралися піти на цей крок і в Києві.

Видео дня

Експерти висловлюють припущення, що заборона на підвищення комунальних тарифів може зірвати опалювальний сезон в Україні.

Нагадаємо, народні депутати зобов‘язали повернути ціни на житлово-комунальні послуги, природний газ і електроенергію, а також послуги громадського транспорту на рівень 1 січня 2006 року. За це в п‘ятницю проголосувала конституційна більшість депутатів – включно з прибічниками президента та уряду.