Червоненко дав Ющенку тарілку й посадив за кермо

150
Червоненко дав Ющенку тарілку й посадив за кермо

Президент України Віктор Ющенко в Ялті взяв участь у відкритті міжнародних змагань з авторалі – українського етапу Кубка Європи.

На початку церемонії відкриття присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих під час аварії на шахті ім. Засядька.

У вітальному слові Президент підкреслив, що цей етап Кубка Європи – висока честь для України, її чергове визнання як частини європейського спортивного простору, можливість для наших гостей познайомитися з Україною.

На переконання Президента, проведення в Ялті Кубка Європи з авторалі – ще одне свідчення того, що українська нація достойна бути у спільноті європейських народів. «Ще раз хочу підкреслити: цей захід є маленьким внеском у європейську визначеність України», – сказав Президент, додавши, що символічною є участь у змаганнях понад 60 команд із різних країн світу.

Видео дня

Звертаючись до української команди, Президент наголосив, що за них уболіватиме уся країна. «Сьогодні повинні перемогти найсильніші, але мені б дуже хотілося, щоб серед найсильніших команд була команда України», – сказав Президент. «Україна готова до регулярної участі у проведенні та організації таких змагань. Ми готові докласти усіх зусиль, щоб ці змагання проходили на високому спортивному рівні», – запевнив він.

Президент Федерації автоспорту України, голова Запорізької облдержадміністрації Євген Червоненко вручив Президенту пам’ятну тарілку.

Закінчивши виступ, Президент сів за кермо першого автомобіля і відкрив гонку.

На заході також присутній заступник Глави Секретаріату Президента України Віктор Бондар.