Беспалий не хоче, щоб Тимошенко мріяла

Беспалий не хоче, щоб Тимошенко мріяла

Тимошенко потрібно відрізняти власні мрії від об`єктивної реальності. Про це заявив народний депутат Борис Беспалий, коментуючи сьогоднішні заяви лідеркии БЮТ про те, що до цього опозиційного об’єднання перейде більша частина фракції “Наша Україна”.

“У створене сьогодні міжфракційне опозиційне об'єднання увійшла лише частина фракції БЮТ та кілька соціалістів. У ньому нема жодної людини з фракції “Наша Україна”, тому що наша фракція не брала участі у його утворенні. Якщо до “Нашої України” від цього об’єднання надійдуть будь-які пропозиції – чи то творчого характеру, а чи політичного, ми їх будемо розглядати, як розглядаємо будь-які пропозиції, котрі надходять до нас від інших політичних сил, але поки що ніяких подібних кроків з боку Юлії Володимирівни не було. Хоча вона справно, ось уже кілька місяців поспіль, анонсує утворення потужної парламентської опозиції за участю “Нашої України” та БЮТ”, — цитує слова Беспалого прес-служба "Нашої України".

Видео дня

“Повторю: в процесі утворення цього міжфракційного об’єднання “Наша Україна” жодної участі не брала. Мені також не відомо, щоб хтось із членів нашої фракції брав участь у якихось переговорах з Юлією Володимирівною. Тому, гадаю, Юлії Володимирівні потрібно дуже чітко відмежовувати факти від версій та гіпотез. Існує об’єктивна реальність, а все інше – або мрії, або вигадки Юлії Володимирівни і її оточення", — зауважив "нашоукраїнець".